ІВАН МИРКА

Діяльність

ПАМ’ЯТНИК ГЕРОЯМ КРУТ

З ініціативи родини Івана Мирки у Луцьку на вулиці Дубнівська 23 серпня 2006 року було відкрито пам’ятний знак Героям Крут. Він став першим пам’ятником в Україні тим воякам та студентам, які загинули 1918 року біля залізничної станції «Крути», обороняючись від російської Червоної армії. Серед загиблих був і прадід Івана Мирки – Михайло.

МАЙДАН ТА ВОЛОНТЕРСТВО

Іван Мирка був активним учасником Революції Гідності у складі громадського формування «Самооборона Волині».

Активно підтримував військових у зоні АТО, переселенців з Криму та східних областей України.

ІНФРАСТРУКТУРА

За час його керівництва департаментом інфраструктури та туризму Волинської ОДА (2014–2018рр.) було створено програму розвитку інфрастуктури Волинської області.

Завдяки коштам від митного експерименту були відремонтовані дорога Луцьк-Львів, Луцьк-Володимир-Волинський та частина автошляху з Луцька на Ковель.

Крім того, відремонтовано дорогу Луцьк – Рованці.

В рамках програми «Шацьк-курорт» було запроектовано ремонт дороги у селі Світязь вздовж пляжної лінії, що отримала назву «світязька набережна», та розпочато її будівництво.

ТУРИЗМ

Створено «Програму розвитку туризму та рекреації Волинської області до 2020 року». А також: запрацював туристичний сайт www.tourism.volyn.ua – потужна база даних по локаціях, подіях; розроблено бренд #волиньунікальна; путівники «Волинь унікальна» та «ТОП 10 місць та подій на Волині».

Проведена колосальна робота над проектом «Шацьк-курорт» (старт досліджень, відкриття свердловини мінеральних вод).

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Оптимізація маршрутної мережі, об’єднання прибуткових і соціально важливих маршрутів в один об’єкт. Безапеляційна боротьба з недобросовісними перевізниками за регулярність та справні автобуси, огляд маршруток громадськістю перед конкурсами.

Також було запущено маршрут для перевезення людей з обмеженими можливостями Луцьк (обласна лікарня) – Рожище (районна лікарня) та маршрут №251, що став одним з найкращих приміських маршрутів в області.