ІВАН МИРКА

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ
ВІД ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
В ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ №20
МИРКИ ІВАНА ІВАНОВИЧА

Як народний депутат України ставлю перед собою ціль продовження реформ децентралізації, зокрема в дорожній та транспортній галузях. Для цього планую брати участь в роботі комітетів та підкомітетів Верховної Ради, що мають відношення до транспортної та бюджетної сфер.Маю намір вносити необхідні пропозиції щодо змін, створення нових законодавчих чи підзаконних актів.

 

Інфраструктура

З початку 2018 року в Україні запрацював Дорожній фонд, який наповнюється за рахунок акцизного податку на нафтопродукти, ввізного мита, плати за проїзд великогабаритного транспорту. 

Передача грошей і повноважень на місця – це новація, на яку усі так чекали. Тепер саме місцева влада контролює витрати коштів та визначає пріоритетні напрямки доріг, які потребують середнього, поточного чи капітального ремонту.

Найболючіше проблема доріг постала саме у селах.

Мешканці кожного населеного пункту, особливо сільської місцевості, заслуговують на те, аби ходити в магазин, до школи чи в амбулаторію якісно заасфальтованою і освітленою дорогою.

Тому я лобіюватиму початок будівництва доріг до кожного села (програма «Сільська дорога»). Сьогодні для цього є усі можливості. Варто лише прийняти правильні рішення.

 

Економіка

Переконаний, що кожен українець гідний жити у достатку, а завдання держави – створити умови для цього: не душити бізнес, а сприяти його розвитку, залучати інвесторів, створювати робочі місця з достойними заробітними платами, аби кожен з нас міг заробляти стільки, щоб вистачало на комфортне життя та гідний відпочинок.

Сприятиму населенню у вирішенні питань, які пов’язані з подоланням бідності: допомога із працевлаштуванням, консультації з приводу відкриття власного бізнесу тощо.

Сприятиму розвитку малого бізнесу, а саме у вирішенні конфліктних ситуацій з органами державної влади та захищати його інтереси в межах чинного законодавства. Позбавлю впливу держави на малий бізнес!

Я – прихильник реформ митного законодавства, тому вважаю за потрібне запровадження новації – авторизованого економічного оператора. Економічний оператор – це підприємство, якому органами доходів і зборів виданий сертифікат – на спрощення митних процедур, про безпеку і надійність.

Сертифікат може отримати підприємство, яке виконує будь-яку роль в міжнародному ланцюзі поставок (виробник, експортер, імпортер, митний представник, перевізник, експедитор, власник митного складу).

Вважається, що отримати статус авторизованого економічного оператора – це отримати найвищий ступінь довіри митниці до підприємства і, як наслідок, отримати найбільший перелік пільг і спрощень митних формальностей для підприємства.

Запровадження економічного оператора – крок до Євросоюзу!

 

Армія

Сильне військо – сильна країна! Допомога Збройним Силам України повинна стояти на порядку денному кожного громадянина у цей нелегкий час. Саме армія забезпечує наш звичний спосіб життя, можливість працювати, відпочивати і творити.

Вступ у НАТО дозволить Україні, по-перше, назавжди забезпечити суверенітет та територіальну цілісність. По-друге, дасть змогу створити потужні збройні сили європейського зразка.

 

Децентралізація

Як політик та управлінець підтримую усі реформи, що пов’язані з децентралізацією, і сприятиму представникам органів місцевого самоврядування у вирішенні питань, які виникатимуть під час їх реалізації, зокрема щодо збільшення повноважень місцевого самоврядування в прийнятті рішень, в надходженні та розподілі коштів тощо.